
Відеосвітло Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black)
1 001 ₴
- Готово до відправки
- Код: L200
+380 (50) 647-71-01
- +380 (63) 713-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спалах Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black) просто зберігати і носити завдяки тонкому, компактному і легкому дизайну. Цей потужний, але компактний спалах з показником тривалості, рівним 8 (GN8), ідеально підходить для різних фотоапаратів. Плоский дизайн і мала вага роблять цей спалах відмінним вибором для щоденного використання.
НАЛАШТУВАННЯ СПАЛАХУ ПІД РУКОЮ
Режим спалаху можна налаштувати за допомогою кнопки на панелі.
ЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІЇ, НЕЗВИЧАЙНІ МЕТОДИ ОСВІТЛЕННЯ
Бездоганне поєднання витримки та потужності спалаху дасть змогу досягти саме того ефекту, якого ви прагнете.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Спалах |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Особливості | Обгорт 90°, 3 режими спальні |
| Мoдель | SL03 |
| Розміри | 68 × 43 × 23 мм |
| Вага | 43 г |
| Тип кріплення | Гарячий башмак |
| Час заряджання | 1 рік |
| Потужність зарядки | 5 W |
| Температура кольору | 5600K; 6500K |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Комплект постачання | Спалах; зарядний кабель; інструкція |
| Тип лампи | Спалах |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Ємність батареї | 300 mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 001 ₴





