
УМБ HOCO Element power bank with digital display J123C 60000mAh |3USB/Type-C/Lightning, QC/PD, 22.5W/2.4A|
2 307 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24026
+380 (50) 647-71-01
- +380 (63) 713-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO Element J123C являє собою потужний повербанк для підзаряджання девайсів у будь-якому місці. УМБ має 3 порти USB-A і 2 порти Type-C.
З акумулятором ємністю 60000 мА·год, Ви можете заряджати смартфони, планшети або інші ґаджети безліч разів. Висока потужність 22.5 Вт і наявність протоколів швидкого заряджання Quick Charge і Power Delivery надають можливість заряджати пристрої за дуже короткий час.
Продумана система захисту від перевантаження струмом, перегрівання та короткого замикання забезпечує максимальну безпеку використання. Є LED-індикатор заряду самого повербанка. Приємним доповненням є вбудований яскравий ліхтарик.
Характеристики:
ємність: 60000 мА·год;
максимальна потужність: 22.5 Вт;
матеріал: ABS + PC.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB для заряджання | 3USB |
| Швидке заряджання QC<unk> PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Місткість | 60000mAh |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Кабель у комплекті | Micro USB |
| Потужність (W) | 22.5W |
| Показник заряду | LCD Display |
| Сила струму (А) | 5A |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 307 ₴








