
Компактний повербанк із двостороннім кабелем HOCO Q38 10000 mAh 2Type-C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC
1 267 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24372
+380 (50) 647-71-01
- +380 (63) 713-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HOCO Excellent PD Power Bank Q38 – 10000mAh – портативний акумулятор з двостороннім кабелем для швидкої зарядки смартфонів та інших пристроїв. Підтримує PD/QC/FCP/AFC та оснащений цифровим LED-дисплеєм, який показує рівень заряду.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 10000mAh (37Wh)
✔ Вхід: USB-C1/C2: 18W; Lightning: 18W
✔ Вихід: USB-C1/C2: 20W (PD/QC/FCP/AFC); Lightning: 20W (PD/QC/FCP/AFC); загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: цифровий дисплей заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус ABS+PC + літієвий акумулятор 21700
✔ Розмір: 78 × 64 × 26.5 мм
✔ Вага: 195 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Сила струму (А) | 3.0A |
| Потужність (W) | 20W |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Швидке заряджання QC<unk> PD | Да |
| Показник заряду | LCD Display |
| Кабель у комплекті | Micro USB |
| Заряджання за технологією QI | Немає |
| Місткість | 10000mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 267 ₴




