
УМБ 2in1 Foldable Magnetic Wireless Charger with 5000mAh power bank D8 |Phone, Apple Watch|
987 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24028
- +380 (63) 713-06-87
D8 - це інноваційний пристрій, який поєднує в собі функції швидкої бездротової зарядки і повербанка ємністю 5000 мАг. Гаджет дозволяє одночасно заряджати смарт-годинник Apple Watch і смартфон.
За допомогою даного гаджета, ви можете живити Сумісні девайси, просто розмістивши їх на робочій поверхні. Магніт забезпечує надійну фіксацію, а в разі використання як УМБ щільно кріпиться до телефону. Ніякі різкі рухи йому не страшні.
З ємністю 5000 мАг, повербанк надає достатній запас енергії для тривалого використання девайса при відсутності можливості мережевого живлення. D8 має високоефективну потужність 18 Вт.
Компактний розмір і легка вага роблять пристрій ідеальним для подорожей, відряджень або просто повсякденного використання. Для більшої зручності на бічній стороні є LED індикатор заряду.
Характеристика:
- ємність акумулятора: 5000 мАг;
- вихідна потужність для зарядки смартфонів: 5 Вт / 7.5 Вт / 10 Вт / 15 Вт;
- вихідна потужність для зарядки Apple Watch: 2.5 Вт;
- Максимальна потужність: 18 Вт;
- роз'єм: Type-C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання QC<unk> PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Місткість | 5000mAh |
| Заряджання за технологією QI | Да |
| Кабель у комплекті | Type-c |
| Потужність (W) | 18W |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Сила струму (А) | 2A |
| Колір | Black |
| Основні | |
| Тип | Мережевий |
- Ціна: 987 ₴





