
Повербанк HOCO Q14 5000mAh 20W 3A Ice Crystal magnetic fast charging power bank Type-C, QC/PD
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25938
+380 (50) 647-71-01
- +380 (63) 713-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова зарядка MagSafe, підтримка технологій Power Delivery і Quick-Charge 3.0 і все це в неймовірно стильному прозорому корпусі з преміальних матеріалів.
Ультракомпактний повербанк на 5000 mAh швидко зарядить твої пристрої.
Особливості:
- Li-Pol батарея на 5000 mAh: Підзарядить смартфон до 2 разів і планшет до 1 разу. Сам повербанк можна зарядити через USB-C 3.0 порт за 2.5 години.
- 3 через 1: Заряджай 3 пристрої одночасно на сумарній потужності до 22.5 W.
- Магнітне кріплення MagSafe: Забезпечує ідеально точне суміщення котушок на моделях iPhone 12 і вище, що гарантує зарядку з максимальним комфортом та ефективністю.
- Двосторонній USB-C 20W Power Delivery порт: Блискавична швидкість заряджання смартфона або планшета. Працює в трьох режимах: 5V/3А, V/2.22А, 12V/1.67А.
- 22.5W Quick-Charge 3.0 USB-A порт: Зарядить акумулятор ємністю 3700 мАч всього за 1 годину. Працює в чотирьох режимах: 4.5V/5А, 5V/4.5А, 9V/2А, 12V/1.5А.
- Стильний дизайн: Прозорий корпус з металевою окантовкою дозволяє побачити всю начинку девайсу.
- Безпека: Вбудований чіп Smart IC захищає повербанк і підключені до нього пристрої від перегріву, стрибків напруги, короткого замикання та надмірної зарядки.
- LED дисплей: Відображає рівень заряду у відсотках з точністю до одиниці.
- Ультракомпактний: З габаритами всього 67х14х100 мм зручно лежить в руці разом з телефоном.
Технічні характеристики:
- Місткість: 5000 mAh
- Тип батареї: Li-Polymer
- Сумарна вихідна потужність: 22.5W
- Вихід 1: Бездротова зарядка 15W
- Вихід 2: USB-C порт 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67A (20W макс.)
- Вихід 3: USB-A порт 4.5V/5А, 5V/4.5А, 9V/2А, 12V/1.5А (22.5W макс.)
- Вхід: USB-C 5V/3А, 9V/2А
- Час заряджання: 2.5 години
- Матеріал корпусу: вогнетривкий ABS пластик + алюміній
- Магнітне кріплення MagSafe
- Розмір ШxВxГ: 67х14х100 мм
- Вага: 205 г
Комплектація:
- УМБ
- USB-C to USB-C кабель (30 см)
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Особливості | Бездротова зарядка |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Сила струму (А) | 3.0A |
| Потужність (W) | 20W |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Швидке заряджання QC<unk> PD | Да |
| Показник заряду | LCD Display |
| Кабель у комплекті | Type-c |
| Заряджання за технологією QI | Да |
| Місткість | 5000mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




