
Android Магнітола для авто A2646KT (Q3162) (OS9.1, 2/16GB, 10.1" HD, GPS, WI-Fi, FM, BT)
4 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18039
+380 (50) 647-71-01
- +380 (63) 713-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Android Магнітола для авто
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Операційна система | Android |
| Користувацькі характеристики | |
| Car Play/Android Auto | Немає |
| Діагональ екрана | 10,1" |
| Обсяг пам'яті | 16GB |
| Пам'ять RAM | 2GB |
| Під'єднання | 2din |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴









